Glaustai apie save…

.. na ką gi, po kokių 5-6 metų tylos atgaivinau ir visiškai atnaujinau savo tinklaraštį.. tinklaraštis išgyveno visišką metamorfozę nuo pamąstymų apie sveiką gyvenseną iki paprasto pasidalinimo tuo džiaugsmu ir estetiniu pasitenkinimu, kurį kasdien gaunu besirūpindama savo augalais..  pasirodo, apie gėles rašyti daug maloniau, juolab, kad galima net nerašyt, užtenka užauginti gražų augalą, padaryti jo gerą nuotrauką, įkelti čia ir taip išsakyti savo nuotaikas ir vidines būsenas… vaizdai visada kalba geriau už žodžius, jie tikslesni, išsamesni ir, kas dar svarbiau, nuoširdesni..

augalus mėgstu nuo vaikystės, o rūpintis gėlėmis man patinka net labiau nei jomis grožėtis. kodėl būtent pelargonijos?  iš tikro tai nežinau.. manau, kad ne  tik mes patys pasirenkam tam tikros veislės gėles, bet ir pačios gėlės pasirenka mus tam, kad per mus kažką retransliuoti pasauliui..  taigi, tiesiog vieną dieną pelargonijos mane pasirinko.

galbūt kažkada vėliau prisėsiu ir išsamiau išdėstysiu savo koncepciją augalų priežiūroje.. o kol kas tik akcentuoju, kad natūralumas, ekologijos tausojimas yra man ne tušti žodžiai, taigi neleidžiu sau naudoti jokių agresyvių toksiškų augalų apsaugos ir priežiūros priemonių, juolab kad yra aibės kitų efektyvių alternatyvų. aišku, naudojant natūralias priemones reikia kiek daugiau investuoti savo laiko ir išteklių, o ir nepatingėt atlikti priemonių/galimybių pasiūlos analizę, bet užtai miegu ramiai, priekaištų sau neturiu ir sąžinė manęs negraužia. o Jūsų?

tarp kitko.. veiksmas vyksta Lazdijų rajone, mažame Dzūkijos kaimelyje šalia Kalniškės miško, kur aš, užkietėjusi miestietė, iki tol nieko bendro su kaimu neturėdama, pabėgau gyventi prieš beveik dešimtmetį.. vieni bėga iš kaimo, kiti- į kaimą..

be gėlių turiu dar vieną ne mažesnę aistrą, tai  mano aistra judėt ir būt geros fizinės formos, praktikuoju jogą jau gal 15 metų, be savo pagrindinio darbo savo malonumui dirbu fizinio aktyvumo srytyje, vedu mankštas pagal Pilates ir Jogos metodikas. čia esu įamžinta mano sūnaus, kai atlieku savo kasdienį “ritualą” ant mankštos kilimėlio:

Dėkui, kad apsilankėte, tikiuosi, mano publikuojamos nuotraukos pamalonins jūsų žvilgsnį, o glausti komentarai apie pelargonijų veisles bus naudingi.

Su šilčiausiais linkėjimais,

Lena

Please follow and like:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *